Своїх дітей до школи НЕ ПУЩУ: що думають прикарпатці про очне навчання в умовах війни

Автор: Застава Максим

15 Jul, 2022 20:04

Поділитись публікацією
Своїх дітей до школи НЕ ПУЩУ: що думають прикарпатці про очне навчання в умовах війни

В Івано-Франківській області триває підготовка до початку навчального року. З 1 208 закладів освіти лише 220 повністю готові до проведення очних занять. Батьки б’ють на сполох і кажуть, в умовах війни дітей до шкіл не пускатимуть.

Читайте також: За два дні до 1 вересня 54 укриття у школах Прикарпаття - без капремонту, - Онищук (ВІДЕО)

Очільниця Івано-Франківської облдержадміністрації Світала Онищук 15 липня повідомила, створені спеціальні комісії для обстеження готовності закладів освіти до роботи в умовах дії воєнного стану, зокрема, облаштування укриттів для дітей та працівників, пише “Галка“.

“Станом на сьогодні з 1208 закладів освіти проведено обстеження наявних будівель у понад 900 установах. 220 освітніх закладів в області повністю готові до початку нового навчального року”, – ділиться Онищук.

Нагадаємо, наприкінці червня в ОДА повідомили, що дві третини закладів освіти на Франківщині – без укриттів.

Ось, що з цього приводу пишуть прикарпатці під відповідним дописом голови облдержадміністрації (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Наталія Петро Гуменяк Це якась провокація ,кожний день прилітають ракети,руйнуються школи і університети.А тут з дурної голови починають очне навчання.На передовій гине молодий народ,а в тилу потрібно зігнати всіх діток в школи і університети …

Назар Українець Скажіть а чи плануєте ви будувати бомбосховища у закладах освіти, а не укриття? Це ж діти, просто пройтися і подивитися на підвали і сказати що вони всі підходять, це якось по совєтському: “начальник сказав, а ми зробили і доповіли те що він хотів почути”. Може пора уже дійсно справами зайнятися, а не лише бутафорські обстеження робити та фоточки! Чи є якась програма к області з будівництва бомбосховищ?

Vasylynka Korzh Яка школа ви бачите що робиться,хто буде відповідати за наших дітей у школах,якщо буде тривога,немає бомбосховищ у школах.Ось так ви дбаєте про наших дітей.Наведіть порядок в Україні.

Мар’яна Царик Ковід дітей заставляли дома сидіти,а коли ракети цілеспрямовано летять в школи житлові будинки то обовязково до школи напевне це побічна реакція на вакцини від ковід

Яна Матійщук Яке може бути офлайн навчання?Ви в своєму розумі???Чи ви не бачите,що робиться зі школами…

Natalij Tarnavska Тільки дистанційне навчання

Ієр. Михайло Міхней До закінчення війни тільки ОНЛАЙН! Я своїх дітей до школи НЕ ПУЩУ!

Тамара Костюк Офлайн навчання в умовах війни,коли щодня рашисти луплять ракетами,в тому числі і по навчальних закладах… Це довго думали,щоб до такого додуматись? Краще би подумали,як зробити якісне онлайн навчання,щоб воно не зводилось до скидання завдань на вайбер,бо за час карантину так нічого і не зроблено в цьому плані.

Оксана Липчук-Філіпенко Звертаюсь до нашої влади: схаменіться! Нинішні “намарафетині” укриття – не захист, це ( не приведи Господи) братські могили.

Ruslana Koszut нарада у вас online, а діти в ofline????

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створювати ілюзію безпеки, називаючи підвал укриттям – це злочин: франківський активіст про офлайн навчання

Теги: