Священнослужителі допомогли відремонтувати кімнату в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

13 Sep, 2020 10:07

Поділитись публікацією
Священнослужителі допомогли відремонтувати кімнату в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті (ФОТО)

Цими днями благодійну допомогу отримали мешканці Івано-Франківського геріатричного пансіонату. Зокрема, вдалось провести капітальний ремонт житлової кімнати для пансіонату.

«Сьогодні хочемо подякувати ще одному благодійнику – пароху Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового УГКЦ, отцю-мітрату Юрію Новіцькому за капітальний ремонт житлової кімнати для мешканців нашого пансіонату», – повідомляють на facebook сторінці Івано-Франківського геріатричного пансіонату, пишуть на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

В свою чергу, настоятель Архікатедрального собору митр. прот. Юрій Новіцький розповідає, що після звернення дирекції місцевого пансіонату, священнослужителі собору зібрали кошти з бюджету храму, а також, заохотивши жертводавців, їм спільно вдалось допомогти людям, які так її потребують.

«Завдячуючи Господу Богу та людям доброї волі, ми зуміли створити комфортні умови проживання для деяких мешканців пансіонату Івано-Франківська, хоч це насправді незначна допомога в сучасних реаліях», – розповідає о. Юрій.