“Свято хліба” перенесли через події на Сході

Автор: Людмила Баран

03 Sep, 2014 11:30

Поділитись публікацією
“Свято хліба” перенесли через події на Сході

Фестиваль «Свято хліба», який був запланований на 7 вересня 2014 року в місті Івано-Франківську на майдані Шептицького, відбудеться 5-ого жовтня.

Щорічний фестиваль «Свято хліба» в Івано-Франківську перенесено у зв’язку з подіями на сході України та загибеллю військовослужбовців, а також проведенням заходів на вшанування їх пам’яті.

Виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж» також відбудеться 5 жовтня.

Традиційне «Свято хліба» в Івано-Франківську – це виставка-ярмарок хліба, хлібобулочних виробів, солодощів та меду. В програмі фестивалю, окрім презентування різноманітної продукції, передбачено театралізовані постановки, концертні заходи, унікальні майстер-класи для дітей та дорослих, частування козацькими стравами тощо.

В заході візьмуть участь місцеві підприємства, підприємці – хлібопекарі та кондитери. Кожен учасник матиме свій святково оформлений дегустаційний та презентаційний столи.

Одночасно зі «Святом хліба» на вул. Низовій та Бастіонній площі проходитиме традиційна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж», де народні умільці презентуватимуть вироби народного промислу та домашніх ремесел регіону.