Символ незламності: літня пара пожертвувала срібну брошку, аби підтримати українських військових (ВІДЕО) 

Автор: Єва Жасминова

23 Лип, 2022 12:01

Поділитись публікацією
Символ незламності: літня пара пожертвувала срібну брошку, аби підтримати українських військових (ВІДЕО) 

Вони без вагань і жалю віддали на підтримку армії одну із найцінніших сімейних реліквій. І ще навіть не здогадуються, що невдовзі вона до них повернеться.

Зворушлива історія з брошкою, яку літня пара пожартувала волонтерам, отримала несподіване продовження.

Ця подія розчулила до сліз не лише волонтерів, але й всю Україну, трапилась на початку липня в Івано-Франківську. У середмісті на ярмарку хендмейду, який організувала благодійна організація “Save.Ukraine.”

Цю брошку літній харків’янин ще у молодості подарував своїй дружині, та вона вирішила віддати прикрасу на продаж, а кошти – на потреби українських воїнів, бо ж їхній син нині боронить країну у лавах ЗСУ.

 

Спочатку прикрасу викупили самі волонтери, як талісман, та згодом зрозуміли, що її місія може бути куди масштабнішою.

«Це буде просто збір, ми не продаємо цю брошку. Суть у тому, що ця пара просто хотіла допомогти Збройним Силам України і наша ціль – здійснити мрію цієї пари, максимально допомогти ЗСУ. Ми оцінили цю брошку в один мільйон гривень і таким чином люди можуть долучитися будь яким своїм донатом», – розповідає волонтерка організації «Save.Ukraine» Яна Двірничук.

Про старт незвичайної акції оголосили два дні тому і вже зібрали понад 200 тисяч гривень, частину суми спрямують передовсім у батальйон, де служить син цієї пари.

«Першочергова ціль з цього збору – це знати їх сина, дізнатися, в якій частині він служить і в першу чергу допомогти саме його частині. Далі ми будемо працювати по запитах, як ми це робимо традиційно: ми купуємо тепловізори, автомобілі, дрони. Дійсно ця брошка об’єднала всю Україну і я сподіваюся ця історія вийде за межі України і покаже приклад того, які українці сильні, незламні, що вони готові своє найцінніше для нашої спільної Перемоги!», – каже волонтерка організації «Save.Ukraine» Яна Двірничук.

Закрити збір волонтери планують за тиждень, а тоді приїхати до Івано-Франківська, аби повернути сімейну реліквію.

Більше у відео 402 каналу.

Підтримати цю неймовірно зворушливу історію можуть всі небайдужі за реквізитами.