«Система ЗНО працює на межі внутрішніх можливостей», – Томенчук (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

10 Чер, 2021 14:50

«Система ЗНО працює на межі внутрішніх можливостей», – Томенчук (ФОТО)

В Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти називають невідповідною зарплатню працівників до рівня відповідальності їх роботи.

Про це йшлося 10 червня на пресконференції з приводу ходу тестування ЗНО та його попередніх підсумків, інформує «Галка».

Директор Івано-Франківського регіонального центру якості освіти Богдан Томенчук заявив, що система зовнішнього незалежного оцінювання працює на межі внутрішніх можливостей. У штаті працює 17 людей, але коштів на виплату заробітної плати, відносно до відповідальності роботи і навантаження на фахівців, бракує.

«Того року ми викинули 50 мільйонів через те, що скасували пробне ЗНО. За ці кошти всім працівникам можна було виплатити додаткову зарплатню. Цього року ми навіть не рахували втрати, адже скасували математику у формі ДПА», – каже Томанчук.

Він додає, що Прикарпаття – єдина область, яка прийняла програму підтримки зовнішнього незалежного оцінювання. За цією програмою підтримають дев’ятьох працівників, які беруть участь у проведені ЗНО.

Заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук додав, що на це з обласного бюджету йде 500 тисяч гривень.

Відповідальний за пункт тестування в гімназії №2 Генадій Косар розповів, що система ЗНО вдосконалюється щороку і вона не має загубитися. До слова, він отримав нагороду «Сотник зовнішнього незалежного оцінювання».

«Це той дороговказ, який допомагає дітям вступати на державні місця. Цього року ми всі гарно впоралися зі своєю роботою на пунктах тестування. Від Держпродспоживслужби, яка перевіряє заклади перед тестуванням до правоохоронців, які зараз працюють з нами та самих закладів освіти», – говорить Косар.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...