Табір “Смерічка” прийняв дітей з Слов’янська, Краматорська та багатьох інших міст України

Автор: Людмила Баран

06 Aug, 2014 13:35

Поділитись публікацією
Табір “Смерічка” прийняв дітей з Слов’янська, Краматорська та багатьох інших міст України

Дітей з цілої країни у карпатському таборі привчають до українських традицій та патріотизму.

В селі Микуличин розташований спортивно-оздоровчий табір «Смерічка» на базі факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Табір має найвищий рейтинг в області та визнаний одним із кращих таборів України, повідомляє ПНУ ім. Стефаника.

У “Смерічці” дітей привчають до дисципліни, згуртованості,  залучають до національно-історичної спадщини і традицій українського народу.

За період відпочинкового сезону у таборі прийняли дітей з усіх куточків України.Влітку 2014-ого вперше за 25 років існування табору тут одночасно відпочиває 300 дітей. З початку сезону, станом на 3 серпня в дитячому оздоровчому комплексі «Смерічка» відпочило 826 дітей.

Наприклад, в першу зміну 1-21 червня в таборі мали можливість оздоровитися 223 дітей. Це – представники Києва, Одеси, Харкова, Краматорська, Слов’янська, Івано-Франківська, а також різних населених пунктів Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Тернопільської, Львівської, Черкаської областей.

Остання зміна – четвертий заїзд розпочався 4 серпня.

Кожен день у таборі «Смерічка» не схожий на інші. Для втілення якісного відпочинку та оздоровлення дітей тут діє 4 проекти: патріотичного, спортивного, етнографічного та туристичного спрямування. Діти співають українських пісень, вивчають народні танці, влаштовують табірні олімпійські ігри, прибирають територію та разом варять кашу в туристичних походах.