Таксистів Франківська змусять прибирати свої стоянки

Автор: Людмила Баран

02 Jun, 2014 13:12

Поділитись публікацією
Таксистів Франківська змусять прибирати свої стоянки

Міська влада планує зобов’язати служби таксі нарешті навести лад на ділянках, якими вони користуються.

Читайте також: Зміна руху по Тарнавського викликає резонанс, – Смушак пропонує ще поговорити

В Івано-Франківську є офіційні 52 місця дислокації служб таксі. Це обумовлено рішенням виконавчого комітету від 22.12.2005 року. На цих ділянках залишають різне сміття, недопалки. Таксисти не реагують на постійні звернення комунальних служб з проханням прибирати за собою.

Тому до рішення виконкому хочуть внести зміни. Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку опрацьовує питання впорядкування стоянок. Усі служби таксі зобов’яжуть утримувати їх в належному стані. Окрім прибирання, тут мають бути встановлені спеціальні знаки про стоянку таксі, повідомлення, яка саме служба залишає машини на стоянці, на скільки саме одиниць транспорту розрахована стоянка, тощо.

„Також опрацьовується питання, щоб служби таксі, які фактично користуються міською землею для паркування своїх транспортних засобів, сплачували до бюджету відповідну плату. Виготовлення такого регуляторного акту – процедура не одного дня, але це необхідно зробити. Адже підприємці безкоштовно використовують ту територію, на якій можна було б облаштувати міські парковки”, – додав Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Теги: