Талановиті діти у Франківську показали доросле бачення подій Євромайдану (ФОТО)

Автор: Борис Марія

04 Apr, 2016 14:30

Поділитись публікацією
Талановиті діти у Франківську показали доросле бачення подій Євромайдану (ФОТО)
Сьогодні, 4 квітня, в Івано-Франківському  обласному театрі ляльок Міський центр дитячої та юнацької творчості презентував літературно-музичну композицію “А свічка тихо скрапує слізьми….”.  Вона присвячена Героям Небесної Сотні та Героям України.

Юні актори від 6 до 16 років відтворили події, які відбувалися на Майдані. На сцені були барабани, каски, бруківка та шини.

Захід відбувся в рамках проведення Тижня віднови Духа для учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

Директорка центру  Ірина Волинська зазначила, що в одногодинній виставі діти показують бачення українцями подій Євромайдану та АТО. Сценарій складали працівники центру, які самі також писали вірші.
“У виставі грає також переселенець Діма, якому важко було зрозуміти явище Майдану, але потім він вклав свій зміст у це”, – сказала вона.
Одна із учасниць вистави 13-річна Поліна грає роль медика-волонтера. Вона роздаватиме револіціонерам бутерброди. “Вистава показує, що треба пам’ятати і шанувати своїх героїв”, – сказала дівчинка.
Численним глядачам роздавали чай, бутерброди та патріотичні стрічки. Звучали барабани та зворушлива мелодія фортепіано. Всі гуртом засмівали Гімн України. Все як під час революції.
Присутнім нагадали про те, для чого люди вийшли на Майдан – вони об’єдналися проти диктатури. Не забули тих, хто загинув під час трагічних подій.