Талмуд на понад 200 сторінок: нардеп Фріс розказав про величезну кількість правок до законопроєкту про мобілізацію

Автор: Вадим Войтик

25 Лют, 2024 17:40

Поділитись публікацією
Талмуд на понад 200 сторінок: нардеп Фріс розказав про величезну кількість правок до законопроєкту про мобілізацію

Півтори тисячі правок внесли народні депутати до законопроєкту про мобілізацію. На розгляд парламенту він потрапить ймовірно на початку березня.

Про це поінформував нардеп Ігор Фріс, пише ТСН

“Лише в четвер завершився термін на подання усіх правок. Оборонний комітет Верховної Ради ще їх не розглядав. Вони стосуються багатьох суперечливих питань, наприклад, мобілізації людей з інвалідністю, питань демобілізації, аспірантів та арешту банківських рахунків тих, хто не став на облік до ТЦК та СП. Зауважень від колег дуже багато – до півтори тисячі правок”, – повідомив Фріс.

За словами депутата, внесені правки щодо можливого блокування банківських рахунків фізичним особам, які не оновили свої дані з військового обліку – це питання надто спірне та суперечить нормам конституції. 

“Правок величезна кількість і складно розповісти окремо про кожну. Вони вносилися і до питань щодо електронного кабінету військовозобов’язаного та електронних повісток, надання повноважень поліції для здійснення відповідної перевірки. А також необхідності для громадян отримання й носіння із собою військово-облікових документів, зокрема для громадян, які не підлягають мобілізації”, – зазначає Ігор Фріс.

Тепер депутати чекають на рішення щодо внесених правок від оборонного комітету парламенту, після чого документ потрапить на розгляд для голосування у другому читанні.

Читайте також: Народний депутат із Прикарпаття Ігор Фріс не належить до числа тих депутатів, які не підписали… – ПОВНЕ РІШЕННЯ СУДУ

Теги: