“Танув сніг на морозі”: у Франківську презентували книгу про подвиг “кіборгів” із Прикарпаття

Автор: Костинюк Олександр

16 Кві, 2022 09:39

Поділитись публікацією
“Танув сніг на морозі”: у Франківську презентували книгу про подвиг “кіборгів” із Прикарпаття

Метал горів, як дерево, у 30-ти градусний мороз танули сніги, падали монолітні вежі, а захисники Донецького аеропорту мужньо і стійко обороняли рідну землю.

Читайте також: Підопічні франківського геріатричного пансіонату відвідали Галицький нацпарк (ФОТО)

Про подвиг “кіборгів” із Прикарпаття – Валерія Курка, Олега Височанського, Тараса Кукуляка, Миколи Семака, Віталія Калинюка та інших йдеться у новій книзі Михайла Вереса «Танув сніг на морозі», презентація якої пройшла днями в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка.

Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Івано-Франківської ОДА.

Книга вийшла друком цьогоріч у видавництві «Лілея-НВ» у новоствореній серії «Героям слава!». Автор розповідає історії життя та героїчної загибелі уродженців Прикарпаття, випускників Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, нездоланних захисників землі в час російсько-української війни на Донбасі у період 2014-2015 років.

Учасники презентації – військовослужбовці, родичі учасників бойових дій, представники громадських ветеранських організацій, письменники, освітяни з міста Мелітополя, які вимушено переїхали на Прикарпаття, – наголошували на необхідності документування подвигів наших героїв, увіковічення пам’яті про полеглих.

«Сила духу наших захисників нездоланна, тому перемога у сучасній війні буде за нами!», – наголошували виступаючі.

Довідково. Автор книги Михайло Верес – за фахом освітянин, працював начальником управління освіти і науки Івано-Франківської міської ради. Він відомий громадсько-політичний діяч, літератор, автор чотирьох прозових книг. Сьогодні – викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.