Тарас Грень: Чутки про те, що чоловіків забирають просто з домівок і везуть в Донецьк – інформаційна провокація

Автор: Турій Роман

22 Лип, 2014 15:34

Поділитись публікацією
Тарас Грень: Чутки про те, що чоловіків забирають просто з домівок і везуть в Донецьк – інформаційна провокація

Протягом останніх кількох днів Прикарпаття повстало проти часткової мобілізації. По містах та селах області збираються протести, жінки не відпускають своїх чоловіків в армію, кажуть – нехай ідуть воювати чоловіки із Донецька та Луганська.

Читайте також: Протягнути 13-тонну бойову машину: бійці прикарпатської "десятки" позмагалися з іноземними військовими (ФОТО, ВІДЕО)

Разом з тим з’явилися повідомлення про те, що начебто чоловіків уже забирають вночі із домівок і везуть на Схід.

«Шановна редакція, ви вже знаєте, що в Богородчанах мітингують жінки. Тисячі і тисячі жінок перекрили дорогу на Франківськ і нікого не пускають ось уже кілька годин по дорозі. Якщо ви думаєте, що то жарти, то глибоко помиляєтесь. Мого дядю, а він лікар на швидкій станції, забрали сьогодні вночі з колегами по роботі. Дзвонив кілька хвилин тому – каже, що вони вже  в дорозі на Донецьк!» – таке повідомлення від мешканки Богородчан Ліди опублікувало видання Бріз.

Натомість підполковник Тарас Грень спростовує таку інформацію.

«Це інформаційна провокація, влаштована російськими спецслужбами, які навербували людей із місцевого населення, створили свої громадські організації, вони і розповсюджують таку інформацію. Якщо запитати звідки така інформація, то починають говорити, а мені сказав той, а йому розповів той-то, якому повідомив той-то», – сказав в коментарях виданню www.galka.if.ua Тарас Грень.

За його словами, така провокація має дві цілі: перша, запобігти поповнюю ВСУ, друга – «позбавити українську армію людської підтримки», а підтримка зараз для військових дуже важлива.

Окрім того, Тарас Грень відзначає, що якщо когось мобілізували до армії, то його в жодному разі одразу не відправляють у зону АТО. Мобілізовані спочатку проходять двохмісячні навчання у польових умовах.

Теги: