Тарас Грень: Мені соромно. Соромно за тих, хто зрадив Присязі. Соромно за тих, хто зрадив однополчан

Автор: Турій Роман

12 Jul, 2014 16:51

Поділитись публікацією
Тарас Грень: Мені соромно. Соромно за тих, хто зрадив Присязі. Соромно за тих, хто зрадив однополчан

 Я довго не міг в це повірити. Я довго не міг повірити в те, що прикарпатці можуть бути боягузами. Я не міг повірити в те, що воїни світлих гір, воїни, що протистояли могутній навалі комуністів та радянському війську можуть бути ДЕЗЕРТИРАМИ… боягузливо, кинувши своїх побратимів, можуть втекти до дому, щоб заховатись за маминими спідницями.

Читайте також: Начальник фонду держмайна у Франківську очолить юстицію в Чернівцях

Зрада це ганьба!  А зрада на полі  бою… Це… Я просто не маю слів. В козацькому війську таких людей не просто навіки виганяли з січі. Про них забували. Їх імена викреслювали з пам’яті. Їх родини покривались ганьбою на віки. Бо зрадник гірше ніж ворог!

Зараз ці люди, ходять містом. З жахом в голосі розповідають про російські війська, яких вони не бачили і не чули. Сіють паніку збираючи прес-конференції!  Але найгірше, це те, що вони закликають тікати з Донбасу. Полишити Україну на поругу чорної навали! Розповідають нісенітниці  та жахіття. Сором. Сором через те, що наш край, Батьківщину Бандери і Шухевича, колиску революції та майдану, через цих двох псевдо патріотів будуть називати  осередком зрадництва.

Мені цікаво як вони будуть дивитись в очі матерям і близьким тих людей, що не злякались. Тих людей, що залишились там і виконали свій обов’язок. Тих людей, що загинули за нашу з вами свободу. Адже, якщо війну не спинити там, то вона прийде і в наші домівки тут.

Мені соромно. Соромно за тих, хто зрадив Присязі. Соромно за тих, хто зрадив однополчан. Соромно за тих, хто зрадив наш край. Соромно за тих, хто зрадив славетне українське гасло «СЛАВА УКРАЇНІ» та відповідь «ГЕРОЯМ СЛАВА»! Бо які вони герої?

Але я тішуся тим, що таких не було на  майдані, коли беззбройні люди, за свободу України гордо ставали в повний зріст назустріч кулям.

Зрадникам кажу – ВИ ЗРАДИЛИ НЕ ЛИШЕ СВІЙ БАТАЛЬЙОН! ВИ ЗРАДИЛИ ВСІХ НАС! НЕ ЗА ТАКИХ ЯК ВИ ЗАГИНУЛА НЕБЕСНА СОТНЯ! І НЕ ЗАТАКИХ ЯК ВИ ЗАРАЗ ВОЮЮТЬ НАШІ ПОБРАТИМИ!

А ви Українці пробачте мені, офіцеру за те, що в моєму гарному, мужньому крайові з’явились люди, що хизуються власною ганьбою… жахливо те, що наші вороги будуть думати, що нас – Прикарпатців можна злякати лише одним виглядом…

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

Теги: