Тарас Зень став Генеральним директором ТРК “ВЕЖА”

Автор: Турій Роман

28 Січ, 2016 12:45

Тарас Зень став Генеральним директором ТРК “ВЕЖА”

Івано-Франківська міська рада призначила на посаду Генерального директора Івано-Франківського міського комунального підприємства ТРК “Вежа” Тараса Зеня.

Читайте також: 34% івано-франківських виборців підтримує лідера виборчих перегонів 21 липня, - опитування

За таке рішення проголосували 36 депутатів, двоє утрималися.

Перед голосуванням Тарас Зень поділився своїми планами щодо вдосконалення роботи компанії. Зокрема, йдеться про осучаснення сайту, переформуватування радіоефірів з розважальних на розмовні, запровадження інтернет мовлення. Також планують транслювати радіоефіри ТРК «Вежа» на зупинках громадського транспорту та у громадських місцях.

Під час обговорення кандидатури депутат Андріан Волгін повідомив, що проконсультувався щодо кандидатури з місцевими волонтерами, і вони йому повідомили, що Зень – “крутий”. Тож висловив підтримку кандидату.

Також Зень пообіцяв, що усі депутати матимуть рівний доступ до ефірів у комунальному ТРК.
Тарас Зень – радіо та телеведучий, громадський активіст, учасник “Пласту”. Працював головним редактор молодіжного журналу “Пластилін”, головним прес-секретарам “Пласту” в Україні (м. Київ). На ТРК “Вежа” працює з 2012 року. Спершу обіймав посаду художника-графіка, у 2014 році став відповідальним редактором радіо 107 FM ТРК “Вежа”. Одружений, виховує сина.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...