Тарифи на тепло для населення зростуть не раніше 1 травня, – ТКЕ

Автор: Застава Максим

27 Січ, 2020 12:15

Поділитись публікацією
Тарифи на тепло для населення зростуть не раніше 1 травня, – ТКЕ

У “Теплокомуненерго” розповіли, коли прийдуть платіжки з новим тарифом.

Читайте також: ТКЕ замість спійманого на крадіжці комунальника представлятиме приватне ТОВ (ДОКУМЕНТ)

У пресслужбі підприємства зазначили, платіжки з новим тарифом на тепло для населення прийдуть після травня поточного року.

“Це був дуже потрібний крок Національної Комісії, який в певній мірі врегулював ті зміни, які відбулися в ціновій політиці за останні п’ять років в царині складових тарифоутворення для нашого підприємства. Оприлюднення цієї Постанови викликало неоднозначне ставлення з боку громадськості. Звичайно, ніхто не в захваті від зростання тарифів на централізовану теплову енергію та централізоване гаряче водопостачання, але без реальних, економічно обґрунтованих тарифів жодне комунальне чи будь-яке підприємство діяти та існувати собі в збиток не може. Витрати на виробництво теплової енергії, її транспортування і постачання повинні окуповуватися. Від цього нікуди не дітися”, – кажуть у підприємстві.

Раніше повідомлялося, що в «ІФТКЕ» діє найнижчий тариф серед аналогічних міст в Україні й становить для потреб населення на теплову енергію (одноставковий) на рівні 1218,51 грн/Гкал (без ПДВ). Новий тариф – 1530,25 грн.