Те, що рішення щодо утворення округів не прийняли через мене – брехня! – голова ТВК Петрик

Автор: Вадим Войтик

07 Вер, 2020 11:20

Те, що рішення щодо утворення округів не прийняли через мене – брехня! – голова ТВК Петрик

Рішення щодо утворення округів Івано-Франківська територіальна виборча комісія не ухвалила 5 вересня через відсутність голосів за будь-який з варіантів. Про це йдеться у листі голови ТВК Андрія Петрика на адресу “Галки“. 

Читайте також: В Івано-Франківську завершують передачу бюлетенів на виборчі дільниці (ФОТО)

“Ви вказуєте в статті  що вчора 05.09.20 через голову комісії не було прийнято рішення щодо утворення округів оскільки голова комісії завчасно покинув засідання комісії!” – пише пан Петрик.
“Це є брехнею, всі питання порядку денного були винесені на голосування, жоден проект не набрав необхідної кількості голосів. Після розгляду всіх питань порядку денного я, як голова закрив засідання виборчої комісії. Комісія залишилась працювати у формі наради та підготовки до наступного засідання. Я займався юридичною перереєстрацією комісії. Дана інформація підтверджена протоколом засідання яке підписане секретарем а також відеоматеріалами. Залишив зал я після завершення засідання комісії!
Рішення про утворення округів не було прийнято через відсутність необхідної кількості голосів під час голосування, а саме 10 голосів. Кожен із запропонованих варіантів під час голосування не набрав цієї кількості.”
Нагадаємо, на засіданні п’ятого вересня рішення про затвердження виборчих округів прийняти не змогли. Голова ТВК Андрій Петрик (суб’єкт висування – ПП «Голос»), як інформувала пресслужба партії “Європейська солідарність Івано-Франківськ”, покинув зібрання членів комісії. Після чого між депутатами міськради, невідомими молодиками та членами комісії виникла сварка.

Наступного дня міська територіальна виборча комісія все ж поділила Івано-Франківську ОТГ на шість виборчих округів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...