Театральні трупи з цілої України з’їхалися на фестиваль до Коломиї

Автор: Людмила Баран

10 Sep, 2014 18:03

Поділитись публікацією
Театральні трупи з цілої України з’їхалися на фестиваль до Коломиї

В прикарпатському місті 8-14 вересня триває фестиваль “Коломийські представлення”. 

У фестивалі беруть участь 10 театральних колективів з міст Києва, Львова, Полтави, Рівного, Чернівців, Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська, Коломиї. Всі вони якісно вирізняються в театральній сфері – чи ракурсом репертуарної політики, чи схильністю до сценічного експериментаторства.

Крім того, на фестиваль завітали провідні українські театрознавці, журналісти та інші відомі в театральному світі режисери, актори, театрознавці. Тому коломийці та гості міста мають змогу відвідувати творчі зустрічі, презентації нових творів, майстер-класи.

Першого дня фестивалю Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки представив “Котигорошка”.

“Коломийські представлення” не можуть залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Театр імені Марії Заньковецької із Львова показав благодійну виставу “Пропала грамота”. Всі зібрані кошти перерахують для потреб української армії, яка зараз зі зброєю в руках захищає нашу Вітчизну від російських окупантів.

На другий день театр з Полтави представив класичну п’єсу Карпенка-Карого “Мартин Боруля” і виставу для дітей “Царівна Ква-Ква”.

Сьогодні, 10 вересня, ввечері глядачі побачать “Лісову пісню” від закарпатського колективу та “Націю” Івано-Франківського драмтеатру.  Завтра – можна подивитися дитячу казку “Пан Коцький” від Коломийського театру та романтичну комедію “Дикун” від трупи з Рівного.