Опалення Івано-Франківська оновлять за американською технологією

Автор: Єва Жасминова

24 Nov, 2014 17:30

Опалення Івано-Франківська оновлять за американською технологією

Пілотний проект щодо використання теплових насосів для опалення будівель з’явиться в Івано-Франківську.

Читайте також: Франківцям презентували чергові проекти-переможці ґрантової програми Urban Space 100

В Івано-Франківську створять пілотний проект щодо впровадження геотермальної технології для опалення будівель з використанням теплових насосів. Про це розповів директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України Сергій Кушнір, повідомляє прес-служба Івано-Франківського міськвиконкому.

«До нас надійшла пропозиція від наших партнерів з США щодо впровадження геотермальної технології для опалення і кондиціонування будівель в Україні. Немає жодних сумнівів, що передовий досвід використання подібних технологій для України сьогодні є дуже корисним і надзвичайно актуальним. Тому вважаємо за необхідне за участю органів місцевого самоврядування вивчити надані пропозиції та проаналізувати можливість підготовки пілотного проекту в Україні», – зазначив Сергій Кушнір.

Реалізувати пілотний проект запропоновано на основі проектної пропозиції від КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

«Нашим американським партнерам пропонуємо розпочати співпрацю з органами місцевого самоврядування, відповідними комунальними підприємствами та ДП «Державно-приватне партнерство» щодо доопрацювання проекту, його подальшого фінансування та реалізації», – сказав Сергій Кушнір.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry