Телефонні шахраї видурили у франківки 120 тисяч гривень

Автор: Костинюк Олександр

10 Aug, 2022 14:36

Поділитись публікацією
Телефонні шахраї видурили у франківки 120 тисяч гривень

Один телефонний дзвінок – і мінус всі заощадження з рахунку. Шахраї по телефону за лічені хвилини ошукали довірливу мешканку Франківська.

За допомогою до співробітників поліції Івано-Франківська звернулася 44-річна місцева мешканка. Жінка повідомила, що постраждала від шахраїв.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, напередодні до заявниці зателефонувала невідома особа і представилась працівником служби безпеки банку. Шахрай повідомив, що рахунки жінки заблоковано, тож треба терміново переказати гроші, що були на них.

Аферист продиктував номер нового рахунку, і довірлива заявниця перерахувала на нього всі заощадження – 120 000 гривень. Лише опісля зрозуміла, що її ошукали. За цим фактом поліцейські проводять розслідування.

Поліція наполегливо рекомендує:

  • по телефону нікому не повідомляйте ніяких відомостей про свою картку;
  • якщо висувають умову, що для виконання певних дій потрібно повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль з SMS-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай!
  • всі операції щодо безпеки картки проводьте особисто у відділенні банку.
  • пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права запитувати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.
  • розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.