“Теми вистав стали гострішими для сприйняття”, – франківська акторка Надія Левченко розповіла, як змінилася робота драмтеатру під час війни

Автор: Соня Грейда

15 Лют, 2024 13:46

Поділитись публікацією
“Теми вистав стали гострішими для сприйняття”, – франківська акторка Надія Левченко розповіла, як змінилася робота драмтеатру під час війни

Акторка Франківського драмтеатру Надія Левченко розповіла про те, що під час повномасштабного вторгнення теми вистав стали гострішими для сприйняття.

Про це пише Галка.

Жінка розповідає, що зараз в акторів немає часу на “пообідати” й “відпочити” в обідню перерву. Вони завжди на ногах.

“Ми волонтеримо від самого початку “повномасштабки”. Драмтеатр активно допомагає внутрішньопереселеним людям і військовим. Ми тихо робимо свою роботу”, – каже Надія.

Жінка ділиться, що війна дуже повпливала на творчий процес. Каже, що теми вистав стали гострішими для сприйняття. Особливо ті вистави, які грали до війни, ще не розуміючи що то таке – “війна”. Для жінки все тепер звучить зовсім по-іншому.

Режим роботи також змінився: коли тривоги зупиняється вистава.

“Тепер я не планую наперед. Колись якісь глобальні плани робила. Зараз в мене у блокнотику графік репертуару записаний, а все решта позаписувано олівчиком, щоб була можливість стерти. Бо ми кожен день живемо з відчуттям того, що щось може змінитися”, – ділиться акторка.

Зараз жінка грає у 20 виставах в місяць. Вона активно підтримує культурне життя міста й загалом України. 

Повне інтерв’ю читайте за посиланням.

Читайте також: У прокат виходить стрічка про сина Франка, ролі в якому зіграли франківські акторки