“Тепле місто” відкриває набір у Школу ґрантового менеджменту

Автор: Кучерук Софія

12 Лис, 2024 18:43

Поділитись публікацією
“Тепле місто” відкриває набір у Школу ґрантового менеджменту

Платформа “Тепле місто” оголосила набір у Школу ґрантового менеджменту. Навчання пройде 23-24 листопада, участь у програмі безплатна. Лекторкою програми буде ґрантова менеджерка Аліна Бочарнікова. 

 Про це “Галці” повідомило “Тепле місто”

Школа має на меті підвищити обізнаність містян у написанні ґрантових заявок для реалізації проєктів, зокрема в межах програми “Ґрантів Теплого міста”. 

Що дасть участь у навчанні: 

  • розуміння, як перетворити ідею на проєкт та реалізувати його; 
  • знання про те, як бюджетувати та вести проєкти; 
  • навички дизайн-мислення. 

Після закінчення програми студенти школи також зможуть подати заявки на хвилю “Ґрантів Теплого міста” в таких напрямах: 

  • екологія та сталість; 
  • міський простір; 
  • сучасне мистецтво; 
  • прогресивна освіта. 

З 2015 року програма “Ґранти Теплого міста” підтримала понад 120 проєктів на загальну суму 2 млн 600 тисяч грн. Зокрема, серед учасників проєкту були й учні Школи. 

Група має складатися не менше ніж із 2 учасників. Кожна команда може подати тільки одну заявку. 

Організатори зазначають, що дводенна участь у програмі обов’язкова. Після закінчення навчання учасники отримають сертифікати.  

“Школа ґрантового менеджменту — це чудова нагода для громадських організацій та ініціатив провести час у командному навчанні та взаємодії, пропрацювати свою ідею, перетворити її на проєкт та ще встигнути податися на отримання ґранту від “Теплого міста” на реалізацію цієї ідеї. Це дводенний інтенсив, де тренерка Аліна Бочарнікова не тільки розповідатиме про механіку створення проєкту, особливості бюджету та його заповнення, але й надасть інформацію про фандрейзинг як можливість залучення коштів для реалізації найсміливіших ідей”, – каже координаторка “Ґрантів Теплого міста” Ірина Стасюк. 

Лекторкою програми є Аліна Бочарнікова – фандрейзерка-практик, керівниця проєктів у Future Development Agency. Викладачка курсу «Залучення ресурсів в неприбуткові організації» в Українському католицькому університеті.  

Займається розробкою та впровадженням соціальних, культурних, освітніх проєктів і соціального підприємництва. Має успішний досвід ґрантрайтингу, отримання та адміністрування грантів від USAID, GiZ, УКФ, Фонду Відродження, Zagoriy Foundation, “Ґрантів Теплого міста” тощо.  

Співавторка онлайн-курсу “Ключі ефективного фандрейзингу”. 

Заявки на участь приймають до 20 листопада включно за посиланням.

Результати відбору прийдуть учасникам на пошту. 

Подія відбудеться за підтримки National Endowment for Democracy. 

Читайте також: У франківської платформи громадських ініціатив "Тепле Місто" нова керівниця