“Теплий дім” у Долині ліквідують – рішення облради (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Feb, 2021 16:26

“Теплий дім” у Долині ліквідують – рішення облради (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, у Долині планують ліквідувати дитячий будинок “Теплий дім”. Відповідне рішення набрало достатню кількість голосів депутатів обласної ради на сесії 19 лютого.

Читайте також: Виставку оригінальних картин Шевченка у Франківську відвідали понад 15 тисяч людей. Її продовжили ще на тиждень (ФОТО)

Нагадаємо, зранку 19 лютого десятки людей зібралися під стінами облдержадміністрації, аби відстояти існування дитбудинку в Долині.

“Припиняємо роботу цього закладу, бо він є дороговартісним, адже на нього з обласного бюджету йшло 15-18 мільйонів гривень, коли на інші витрачають 6-8 мільйонів. Планується, що дітей відправлять до схожого закладу у Тлумачі, бо в долинському немає відповідних спальних місць, а робити перебудову потрібні ще гроші. Мати два однакових заклади в області немає сенсу”, – каже начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Іван Ковалик.

Депутат від “Європейська Солідарність” Роман Ткач закликав депутатів не голосувати за вказане рішення, адже невідомо, що буде з 30 дітьми, в яких нікого й нічого немає, крім “Теплого дому”, а також що буде з працівниками дитбудинку.

Як відомо, у вказаному дитбудинку є близько 50 дітей: 30 там живуть і близько 15 проходять реабілітацію.

“Протягом 20 хвилин ви у своїй доповіді говорили про все, що завгодно, але не дали відповіді на головне питання: “Чому ми – депутати обласної ради – повинні проголосувати за ліквідацію “Теплого дому”?”, – звернувся Ткач до Ковалика.

Начальник служби у справах дітей запевнив, що за два місяці влаштує 24 дітей у сім’ї.

“Ми, не влаштувавши їхню долю, розраховуємо на руку чиновника, який каже, що за два місяці влаштує 24 дітей. То чого ти їх не влаштував? Яке він має право таке сьогодні заявляти? Поки не буде влаштована остання дитина, поки не буде вирішено питання працевлаштування всіх 70 осіб, які там працюють, поки не буде вирішена доля нашого майна (обласної ради – ред.), доти це питання прошу не вирішувати”, – звернувся до депутатів Ткач.

Попри довге й емоційне обговорення, більшість обранців проголосували “За” ліквідацію “Теплого дому”.

Таке рішення присутні батьки та представники закладу прийняли з вигуками “Ганьба!”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry