“Теплий дім” відреагував на закиди про зарплатні борги

Автор: Застава Максим

24 Чер, 2020 18:49

“Теплий дім” відреагував на закиди про зарплатні борги

Днями, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підняв питання щодо заборгованості підрядниками зарплати робітникам. Учергове комунальне підприємство “Теплий дім” закликає підрядні організації пріоритетно спрямовувати отримані кошти на виплату заробітної плати.

Читайте також: Завалені мотлохом підвал та двір: два дні знадобилося комунальникам, аби прибрати за жителями на Набережній (ФОТО)

У підприємстві зазначають, деякі скарги доходять безпосередньо до Марцінківа. Зокрема, щодо невиплати коштів одному з найбільших підрядних підприємств – ТОВ “Комфорт-Сервіс ІФ”, яке працює на території першого та десятого комунальних округів.

“Теплий дім” публікує довідку про розрахунки із зазначеним підприємством за поточний рік. Попри труднощі й відсутність бюджетного фінансування, всі поточні розрахунки проводяться своєчасно та у повному обсязі.

Нагадаємо, аби забезпечити належний рівень розрахунків з робітниками у період запровадження карантину і падіння платежів населення, всі працівники “Теплого дому”, які не були безпосередньо залучені в обслуговуванні житлових будинків, пішли в неоплачувану відпустку.

До речі, й зараз частина працівників КП перебуває у відпустках без збереження зарплати.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...