Тепло – буде: Бурштинська ТЕС з оновленим обладнанням готова до опалювального сезону

Автор: Застава Максим

28 Сер, 2018 07:10

Тепло – буде: Бурштинська ТЕС з оновленим обладнанням готова до опалювального сезону

Плановий ремонт підготовки теплових мереж у м. Бурштин завершено. Працівники ДТЕК Бурштинська ТЕС заявляють про їхню готовність до опалювального сезону.

Читайте також: Халаменда повертається на ринок: купа поліції, тітушки, відро лайна (ОНЛАЙН, ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Здійснили всі необхідні роботи як безпосередньо на станції, так і поза її межами – оновили обладнання, провели ремонти та здійснили ревізію тепломережі.

Інженери станції стверджують – напередодні початку опалювального сезону провели традиційну планову зупинку тепломережі, що тривала три тижні. За цей час вони зуміли повністю підготувати обладнання для постачання тепла.

“Найбільш значуще, що ми зробили – це виявили і замінили дефектні ділянки, нанесли антикорозійний захист. Крім того, здійснили ремонт чотирьох насосів та повну заміну їхньої обв’язки в. А ще замінили всі труби, які підходять до насосів і відходять від них”, – каже провідний фахівець цеху хімічної підготовки Бурштинської ТЕС Ігор Максимів.

Цікаво знати, що гаряча вода – це не залишковий продукт від основної діяльності виробництва електроенергії, а окремий продукт, над виробництвом якого працює ціла команда працівників теплової електростанції.

“Ми встановили нові електродвигуни і насоси, які будуть забезпечувати у зимовий період населення гарячою водою. Також наголошую на тому, що провели глобальну заміну електричної арматури, яка в даний час буде спрощувати контроль і роботу з обладнанням. Таким чином, ми практично закінчили підготовку до зимового періоду”, – розповідає інженер котлотурбінного цеху ДТЕК Бурштинська ТЕС Віктор Колибаб’юк.

Також фахівці додають, що спільно з КП «Житловик» провели підготовку мереж до опалювального сезону також з метою уникнення появи брудної води. Мережі були якісно промиті у всіх точках підключення міста Бурштин. Представники електростанції запевняють – взимку проблем з водою для тепломережі не буде, зі станції вода виходить нормативної температури та якості.

Опалювальний сезон у Бурштині розпочнеться у жовтні.

До слова, станція вже понад півсотню років безперебійно забезпечує місто Бурштин та село Дем’янів теплом та гарячою водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинки від СТЕКу можуть залишитися без тепла

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...