“Теплокомуненерго” готується до опалюваного сезону

Автор: Людмила Баран

20 Aug, 2014 18:10

Поділитись публікацією
“Теплокомуненерго” готується до опалюваного сезону

Комунальне підприємство, незважаючи на заборгованості, проводить  заходи з підготовки до зими.

Як повідомив керівник комунального підприємства Василь Рущак на оперативній нараді міського голови 19 серпня, з 35 котелень, які є на балансі підприємства до опалювального сезону підготували 28. Також вже готові 26  із 28 теплових пунктів, відремонтовано 84 із 114-ти пошкоджених ділянок теплових мереж. Крім того, для економії газу та електроенергії провлодять заміну обладнання. Зокрема у котельнях на вулиці Дорошенка, Лісовій.

 “Роботи йдуть планово, згідно з графіком. Хочу вас запевнити, що технічно підприємство буде готове до опалюваного сезону”, – зауважив Василь Рущак.

За його словами, заборгованість “Теплокомуненерго” становить 76 мільйонів гривень, з них 13, 5 – пені і штрафи,  невідшкодована різниця у тарифах 23, 5 мільйони гривень. Заборгованість перед підприємством складає 62, 3 мільйона гривень, серед них: 29, 3 – борги населення,21 – інших споживачів, решта – заборгованість міського, обласного і державного бюджету.

У 2014 році споживання газу в Івано-Франківську становило 42 мільйони, з них оплачено 31, що становить 74% оплати за спожитий газ.