Теплокомуненерго має сплатити понад 8 мільйонів гривень за наднормативні викиди

Автор: Зелінська Таня

24 May, 2022 11:12

Теплокомуненерго має сплатити понад 8 мільйонів гривень за наднормативні викиди

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» доведеться сплатити понад вісім мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» шкоди, заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

26 квітня 2022 року постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 18 жовтня 2021 року про задоволення позову Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» завданої довкіллю шкоди.

Загалом підприємству доведеться сплатити 8 852 048 гривень у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу, інформує “Галка” з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.

“Нагадуємо, що кошти, які сплачуються за завдану довкіллю шкоду, надходять в державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища, звідки спрямовуються на виконання природоохоронних заходів”, – йдеться у дописі.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry