Теплокомуненерго розсилає платіжки власникам автономного опалення: Марцінків каже порушувати закон і не платити

20 Січ, 2022 18:35

Поділитись публікацією
Теплокомуненерго розсилає платіжки власникам автономного опалення: Марцінків каже порушувати закон і не платити

“Листи щастя” від Теплокомуненерго почали приходити іванофранківцям.

В тому числі власникам індивідуального опалення – їм почали приходити платіжки за централізоване. Суми, виставлені тепловиками, від 160 гривень до півтисячі.

Йдеться про новий тариф за обігрів спільних площ (під’їзд, горище та підвал) у багатоквартирному будинку – його мають оплачувати не лише клієнти ТКЕ, а мешканці всього дому. До цього зобов’язують осінні постанови Кабміну та раніше прийнятий закон.
Після обурення франківців у соцмережах, міський голова Руслан Марцінків доручив тепловикам надалі не нараховувати кошти, а виставлені рахунки зменшити.

ЧИТАЄТЕ ГАЛКУ? ХОЧЕМО ПОЗНАЙОМИТИСЯ БЛИЖЧЕ! Пройдіть коротке АНОНІМНЕ опитування та отримайте нагоду виграти призи від редакції за цим посиланням. Поїхали!

Таке розпорядження також не задовільнило франківців, адже порушує закон. Про це вони зауважують у коментарях до публікації Марцінківа, пише Галка.

Lucky Man Це прийнято в постанові 2007року за якою всі хто переходив на індивідуальне знали про це, а тепер, виходить, якщо уряд дав можливість органам місцевого самоврядування законні підстави це застосувати Ви вирішили “що хто тягне тому й підкидати більше”. Двоякі у вас, пане мере, поняття справедливості – “бідний хай щезає”. Соромно.

Snizhana Gural Тобто!!!!!!! Квартири з централізованим опаленням завжди платили за все тепло, що поступає в будинок. Уряд прийняв постанови, які зобов’язують теплокомуненерго частину тепла, яке витрачається на опалення МЗК та втрати тепла в підвалах, горищах та стояках нараховувати також і на квартири з автономним опаленням. Це не якийсь новий тариф, це те тепло, за яке платили завжди тільки мешканці квартир з ЦО. Тому хай пенсіонери і далі платять за автономщиків, бо вони не вийдуть під білу хату (привикли платити за всіх), а автономщики можуть вийти і буде соціальна напруга. Дякуємо за таку «Соціальну справедливість», пане мер…

Ростислав Терлецький НЕ ЗРОЗУМІВ! Тобто і надалі “заручники ТКЕ” будуть продовжувати оплачувати за “індивідуальщиків” значну частину енергії, яка гріє СПІЛЬНИЙ будинок?! Маю конкретні цифри по одній 5-поверхівці, де на рабів ТКЕ “розписується” у ТРИ РАЗИ більше кВт теплової енергії (по лічильнику), ніж в середньому використовують в квартирах власники індивідуальних котлів! Цей ваш популізм і бажання догодити частині населення обернеться ненавистю іншої частини населення!

Вадим Войтик а чо, так можна?

Valeria Yelagina У мому під’їзді нема навіть батареї, тоді як в будинку є аж на 5 поверхів) цікаво

Володимир Гарматюк Доручення дали, але платіжки принесли. То їх перерахують? Це ж маячня якась. Понад 10 років, як відрізали, а тут розказують про те, що гріють під’їзди і за функціонування системи ТКЕ.. Труби в під’їзді холодні і батареї. А за яке функціонування системи маю платити я, якщо у мене жодних договорів з ТКЕ давно немає – акти складено про обрізані труби??

Галина Дацко Постанова є давно, а коли живуть в багатоквартирних будинках то і платити за спільні площі повинні всі…….

Олег Дворник Тобто люди які платять за тепло в батареях заплатят ще за тепло в під’їзді? Мало того що ті квартиры з котлами майже не включають опалення так ще і під’їзд на халяву будуть мати.

Любов Підручна тобто, користувачі ЦО хай платять за всіх?

Галина Андрюк Ні в підвалі під квартирами, ні в квартирах по стояку, ні на сходових труб не має, 19.01.2022 прийшов рахунок?