“Тепловик-Прикарпаття” на виїзді зіграв у нічию

Автор: Дубінець Вікторія

09 Кві, 2017 19:24

8 квітня футбольна команда “Тепловик-Прикарпаття” провела на виїзді черговий поєдинок у Другій лізі ПФЛ України.

Суперниками наших хлопців були “Балкани”, що представляють село Зоря Одеської області.

Футболісти зіграли внічию 1:1.

Зі старту поєдинку ініціативу взяли господарі поля, що тримали в напрузі оборону франківської команди. В середині тайму Сергій Урсуленко таки забив гол у “дев’ятку” воріт Остапа Вульчина. За кілька хвилин франківці зуміли відповісти першим по-справжньому небезпечним випадом. Спочатку Василь Француз з близької відстані влучив у стійку, а Ігор Худоб’як не зорієнтувався на добиванні. Перед свистком на перерву Артур Комар дальнім ударом влучив у поперечку воріт команди з Одещини.

Після перерви ініціативу вже захопили франківці. На 70-ій хвилині Тарас Бойко забив гол у нижній кут воріт господарів поля. До кінця матчу нікому так і не вдалось відзначитись – нічия 1:1. “Балкани” й надалі залишаються непереможними на власному полі у цьогорічній Другій лізі, пише Футбольний Франківськ.

Варто додати, що “Балкани” розташовуються на шостій сходинці турнірної таблиці, а “Тепловик-Прикарпаття” – на 9.