“Тепловик-Прикарпаття” програв тернопільській команді

Автор: Борис Марія

01 Тра, 2016 18:56

30 квітня пройшов третій тур чемпіонату України серед аматорів у групі 3.

Франківський “Тепловик-Прикарпаття” у гостях зазнав поразки від ТПФК “Нива” з Тернополя – 0:3. Фатальною для “Тепловика-Прикарпаття” видалась кінцівка першого тайму, коли протягом чотирьох хвилин тернополяни зуміли відзначитись у наших воротах. Голи дос вого активу записали Ярослав Алексевич та вихованець франківського футболу Віктор Яневич. У другому таймі влучний удар Віктора Шевченка підбив остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь господарів стадіону “Юність”, інформує ФК Тепловик-ДЮСШ-3.

Свій наступний поєдинок у чемпіонаті України “Тепловик-Прикарпаття” зіграє наступної суботи. Суперником підопічних Василя Яцурака буде ФК “Агробізнес” з Волочиська.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 3 тур
30.04.2016 (субота)
Стадіон “Юність” (с. Великі Гаї), 12:00
“Нива” (Тернопіль) – “Тепловик-Прикарпаття” (Івано-Франківськ) 3:0 (Алексевич, 38, Яневич, 42, В. Шевченко, 64)