Теракт на газопроводі не випадковий. РФ хоче довести ЄС, що Україна не здатна виконувати економічні зобов’язання

Автор: Турій Роман

14 Тра, 2014 12:45

Поділитись публікацією
Теракт на газопроводі не випадковий. РФ хоче довести ЄС, що Україна не здатна виконувати економічні зобов’язання

Вибух на міжнародному газопроводі Уренгой-Помара-Ужгород назвати випадковим не можна. Росія хоче довести Європі, що в Україні панує хаос і від нього можуть постраждати навіть країни ЄС.

Читайте також: У Франківську створять ще чотири "доступних" маршрути. Якість перевірить Марцінків на інвалідному візку

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав народний депутат, який представляє в парламенті Прикарпаття, Руслан Марцінків.

«Сьогодні складаються непрості відносини між Європою і Росією. Російській Федерації треба показати, що Україна нестабільна, що тут панує хаос. Путін хоче продемонструвати, що Україна не готова забезпечити виконання навіть економічних зобов’язань перед Європою. Тому думаю, що спроба вчинити теракт на міжнародному газопроводі не випадкова», – говорить Руслан Марцінків.

Окрім того, депутат передбачає, що найближчим часом можуть бути спроби проведення й інших терактів. За його словами, центром проведення можливих диверсій стане не Схід і навіть не Київ, а Львів. Депутат відзначає, що можуть бути вчинені теракти ближче до 25 травня.

Також Руслан Марцінків відзначає, що сьогодні в РФ масово вербують людей, які мають їхати в Україну для вчинення провокацій і диверсій.

Нагадаємо, кілька днів тому на міжнародному газопроводі Уренгой – Помари –Ужгород стався вибух. Правоохоронці підозрюють, що там був вчинений теракт. Відомо, що на місці події було знайдено фрагменти вибухового пристрою, який керувався дистанційно. СБУ обіцяє прокоментувати цю подію згодом.