Територію шкірзаводу пропонують забудувати соціальним житлом (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Лис, 2014 15:37

Поділитись публікацією
Територію шкірзаводу пропонують забудувати соціальним житлом (ФОТО)
Про це сьогодні, 10 листопада, йшлося під час попередніх громадських слухань щодо розробки детального плану вулиць Ленкавського-Левицького-Набережна-Ясінських-Кривоноса, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківського МВК Володимир Гайдар, ця територія потребує впорядкування, адже вже понад 15 років вона не використовується за призначенням.

«З ініціативою проведення попередніх громадських слухань щодо надання дозволу на розробку детального плану цих вулиць виступили депутати міськради під час серпневої сесії. Сьогодні ми разом з громадою маємо надати пропозиції та побажання щодо розподілу цієї території», – зауважив головний архітектор міста.

В ході обговорення було запропоновано два варіанти – зведення на території Палацу спорту та будівництво багатоверхівок під соціальне житло. Із врахуванням пропозицій, рішення було затверджено.

За словами Гайдара, після слухань відповідний дозвіл із пропозиціями громади має затвердити сесія міської ради.  Опісля підрядна організація розробить чіткий план, який розглянуть на містобудівній раді. А пізніше будуть проведені ще одні громадські слухання. І лише після них міськрада зможе віддати цю територію забудівникам.