Тернопільські медійники пропонують настоятелю православної Почаївської лаври публічно засудити агресію окупантів і накласти анафему на Путіна (ЗВЕРНЕННЯ)

Автор: Костинюк Олександр

09 Mar, 2022 10:46

Поділитись публікацією
Тернопільські медійники пропонують настоятелю православної Почаївської лаври публічно засудити агресію окупантів і накласти анафему на Путіна (ЗВЕРНЕННЯ)

Відкрите звернення журналістів до настоятеля Почаївської лаври Митрополита Володимира набирає популярності серед медійників Тернопілля.

До звернення приєднуються все нові й нові підписанти, які великодушно пропонують настоятелю Лаври свою допомогу, пише “Галка” з посиланням на “Реально”.

Такої підтримки й лояльного ставлення українських журналістів у священнослужителів московського патріархату не було ще ніколи.

Підставою для такого кроку послугувала публікація на сайті Спілки православних журналістів, в якій автор розповідає про нібито блокування сайту Лаври, яке перешкодило Митрополиту Почаївському та братії Лаври належним чином звернутися до Патріарха РПЦ із закликом припинити війну в Україні.

Щоб виправити цю прикру ситуацію, журналісти вирішили допомогти і дозволити Митрополиту Володимиру абсолютно безкоштовно оприлюднити чітке й недвозначне звернення до Патріарха із засудженням дій агресора, передусім головнокомандувача окупантів Путіна. Крім того, медійники запропонували допомогу в оприлюдненні і найширшому поширенні у соціальних мережах тексту анафеми Президенту Росії.

Наразі ні Митрополит Володимир, а ні монахи Почаївської Лаври не відгукнулися на пропозицію журналістів, однак підписанти звернення сподіваються, що щире прагнення священнослужителів відновити мир в Україні допоможе Митрополиту віднайти у собі сили, щоб якнайшвидше скористатися допомогою медіа-спільноти.