Терорист №1 Стрєлков тяжко поранений? Царьов спростовує

Автор: Вадим Войтик

13 Aug, 2014 19:12

Поділитись публікацією
Терорист №1 Стрєлков тяжко поранений? Царьов спростовує

“Міністр оборони” терористичної організації “Донецька Народна Республіка” Ігор Стрєлков важко поранений. Про це повідомляє агентство “Новоросія”.

“Ігор Стрєлков важко поранений Про це нам повідомило джерело в керівництві Новоросії. Стан міністра оборони ДНР – .. важкий”, – наголошується в повідомленні, передрукованому ИТАР-ТАСС та іншими російськими сайтами. 

“Віце-прем’єр” самопроголошеної ДНР Андрій Пургин не зміг підтвердити або спростувати ИТАР-ТАСС це повідомлення. Він зазначив, що, за його даними, Стрєлков останнім часом перебував в районі інтенсивних бойових дій.

“У мене немає точної інформації Але швидше за все це правда За моєю інформацією, він був не в Донецьку, а в районі Шахтарська, Тореза та Сніжного У цьому районі йдуть дуже інтенсивні бої …”, – Сказав він по телефону.

Ігор Стрєлков був призначений “головою Ради безпеки” і “міністром оборони” 15 травня. В червні США внесли його до списку санкцій. В Україні Стрєлков оголошений в розшук як терорист.

Водночас депутат-сепаратист Олег Царьов спростовує поранення лідера бойовиків самопроголошеної “Донецької народної республіки” (ДНР) Ігоря Гіркина (Стрєлкова). Про це він повідомив у своєму Facebook.

“Зараз пишуть про те, що Ігор Стрільців поранений. Це не правда”, – написав Царьов.