Терористи мали домовленість з командирами військових частин не чіпати один одного – Романюк

Автор: Людмила Баран

09 Лип, 2014 11:56

Поділитись публікацією
Терористи мали домовленість з командирами військових частин не чіпати один одного – Романюк

Слова бійців 5 БТО “Прикарпаття” про обстріл 8 липня опублікував на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної ради Юрій Романюк.

“Зі слів бійців 5-го батальйону “Прикарпаття”: “Нам не захотіли надати допомогу сусідня частина з бронетехнікою, бо вони вважають що з-за нашого приїзду на блок-пост (якого не існує як інженерної споруди) коло них, почався обстріл. До нашого приїзду терористи з командирами цих частин мали негласний договір не чіпати один-одного. Але, коли приїхали “Бандерівці з Прикарпаття”, то терористи почали масований обстріл наших бійців”.

Доцільності направлення роти з 5-го батальйону, саме в це місце несення бойового завдання, викликає великий сумнів? Бо як тільки вбили начальника штабу Юрія Барана, командування відвело підрозділ з самої дороги подалі в лісопосадку “зеленку”. Автобуси з солдатами – чудова мішень для постійного обстрілу”, – написав Романюк.

Депутат робить підсумовує: “Складається враження, що командування АТО тупо не знає що робити з цим батальйоном, окрім як влаштовувати “сафарі” терористів проти “бандерівців””.