Терористи обрали за свою ціль військового журналіста з Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Турій Роман

31 Лип, 2015 09:54

Поділитись публікацією
Терористи обрали за свою ціль військового журналіста з Прикарпаття (ФОТО)

Підполковник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, прикарпатець Тарас Грень числиться серед особистих ворогів терористичних угруповувань на Сході України. 

Читайте також: У мішках «Фонду помощи новороссии» розвідники ВСУ знайшли арсенал вибухівки (ФОТО)

Про це він написав у своїй сторінці в мережі Facebook.

“Військових журналістів розшукують… бандити. Їх – себто нас, воїнів АТО розшукують каральні органи терористів. Від нещодавно вони оголосили в розшук і військових журналістів, які відповідно до наказів виконували свою роботу в найгарячіших точках розв’язаної проти нашої держави війни. Як свідчить сторінка організована в мережі Інтернет приспішниками кремлівського тирана «archiveshare.net» мало не всі журналісти регіональних медіа-центрів, центральної телерадіокомпанії, військових видань, а також журналістів цивільних видань, що працюють на фронті з перших днів агресії Росії, розшукуються не ким не будь а – бандитами! І занесені до списків так званого «трибуналу ДНР». Є серед них і автор цих рядків.

– Як на мене то це жалюгідна спроба психологічного тиску на журналістів, що розповідають правду про злочини путинських найманців на Донбасі, – відповів на розміщення своєї світлини військовий журналіст підполковник Володимир Скоростецький. – Але це не змусить мене казати брехню про їх дії. Більше того, я впевнений, що і я особисто, і мої бойові побратими будуть продовжувати свою професійну діяльність до настання нашої перемоги. Ми не лише працівники преси, але й солдати своєї країни. А хіба може якесь жалюгідне створіння, що лише учора мило чужі машини налякати воїна?! Гадаю, що ні!

Власне, таке саме ставлення до цієї ситуації і у інших журналістів у погонах. Адже всі ми знаємо, що таргани бояться світла, а злочинці правди про їх звірства на Сході України. А японські воїни-самураї в своїх мемуарах писали, що найкраще визнання для солдата, це визнання його доблесті ворогом”, – підсумував у своєму дописі Грень.

Теги: