Терористи тримають “чорні скриньки” Боїнга у Горлівці та збираються вивезти до РФ – Снєгирьов

Автор: Турій Роман

19 Jul, 2014 20:43

Поділитись публікацією
Терористи тримають “чорні скриньки” Боїнга у Горлівці та збираються вивезти до РФ – Снєгирьов

Терористи тримають велику частину “чорних скриньок” збитого на території Донецької області Boeing-777 у Горлівці й готуються до відправки їх до Росії. Про це заявив голова громадської організації Громадянська ініціатива “Права справа”Дмитро Снєгирьов.

Він запевнив, що це достовірна інформація, отримана аналітичним відділом його організації, передає УНІАН.

“Зараз велика частина “чорних скриньок” малайзійського літака Boeing 777 знаходяться в місті Горлівка в руках у терористів, очолюваних тут російським офіцером Безлером (Бісом)”, – сказав Снєгирьов.

Він підкреслив, що зараз бойовики вирішують питання транспортування цих “чорних скриньок” на територію Російської Федерації.

“Можливий маршрут транспортування “чорних скриньок” пройде по коридору Луганськ-Краснодон. А вже в Краснодоні на них чекає офіцер ФСБ”, – сказав активіст.

Він також додав, що, за їхньою інформацією, “терористи припустили два маршрути переміщення “чорних скриньок” територією України – через Суходільськ і через Ізварине, один із яких неправдивий”.

“Чорні скриньки” не повинні залишити Україну, тому що відсутність навіть одного з них може порушити цілісну картину події й вплинути на оцінки міжнародних експертів”, – сказав Снєгирьов, уточнивши, що частина скриньок усе ж таки знаходиться в українських рятувальників.