Терористи вкладають вибухівку у звичайну ручку чи телефон

Автор: Турій Роман

21 Сер, 2014 10:48

Поділитись публікацією
Терористи вкладають вибухівку у звичайну ручку чи телефон

День за днем. Крок за кроком. Від села до села. Терористи полишають українські землі. Вони добре знають, що їх загибель неминуча, і тому вдаються до різноманітних підлосте аби ускладнити життя мирних людей на вивільнених територіях. Вже увійшли у звичку підриви мостів та залізничних колій, знищення маргиналами підприємств господарчого та харчового спрямування. Однак терористи на цьому не зупинились. Вони почали виготовляти так звані міни – пастки. Тобто вибухівка вкладається у звичайну ручку чи телефон, або в інший предмет. Людина, що взяла його до рук в кращому випадку залишається калікою. 

Читайте також: У мішках «Фонду помощи новороссии» розвідники ВСУ знайшли арсенал вибухівки (ФОТО)

За весь час нашого перебування тут ми знешкодили кілька сотень подібних сюрпризів, – розповів офіцер інженерних військ Сергій Голобородько. – Ми закликаємо людей не брат до рук не своїх речей. Навіть якщо ви побачили на дорозідорогий телефон чи ще щось. Най краще лежить. Крім того, якщо ви побачили десь «нічійну» сумку чи дипломат, або невідомий автомобіль, який тривалий час припаркований біля вашого будинку  відразу телефонуйте до служби МНС. Адже так ви врятуєте життя і собі і людям що знаходяться поруч з вами.

Для більшої наочності українські військові сапери навіть організували своєрідну виставку «мін-сюрпризів». Як вони виглядають ви можете побачити на фото.

Тарас Грень.

Теги: