Терористи закатували до смерті активіста. Випитували, де дислокується АЙДАР

Автор: Турій Роман

15 Jun, 2014 14:34

Поділитись публікацією
Терористи закатували до смерті активіста. Випитували, де дислокується АЙДАР

 У Луганську після катувань у будівлі СБУ бойовиками терористичної самопроголошеної Луганської народної республіки помер активіст луганського Євромайдана Олександр Решетняк. 

Про це у своєму Facebook повідомив Всеволод Філімоненко.

«Після дводенних знущань у будівлі СБУ і наостанок – проникаючого поранення в спину, Саша ще три доби боровся за життя в реанімації Луганської обласної лікарні. Бойовики ЛНР катували Решетняка, в надії отримати інформацію про місця дислокації української армії та патріотичного батальйону Айдар», – зазначив Філімоненко, пише УП.

За його словам, бойовики, не отримавши від нього ніякої корисної інформації, «просто вистрілили йому в спину».

«У рапорті керівництву ЛНР кати написали: був поранений при спробі втечі. На той момент у Сашка вже була зламана нога, гіпс і він ходив тільки на милицях. Яка втеча?!», – підсумував Філімоненко.

Як відомо, громадський активіст Олександр Решетняк був викрадений 10 червня у Луганську. Через два дні чоловіка відпустили, він був госпіталізований.

Як зазначали його знайомі, Решетняк «ніколи не цікавився політикою в її звичному розумінні, єдине, проти чого він безкомпромісно боровся – свавілля чиновників».

Теги: