Терористи запустили сайт “народного трибуналу”, у ньому – досьє на сімох прикарпатців (СПИСОК)

Автор: Турій Роман

10 Dec, 2014 10:02

Терористи запустили сайт “народного трибуналу”, у ньому – досьє на сімох прикарпатців (СПИСОК)

Представники “Новоросії”, яка прийняла на себе основний “тягар ударів українських нацистів”, запустили веб-сайт “Народний трибунал“.

Читайте також: Які доходи за 2020 задекларували народні депутати з Прикарпаття?

Веб-ресурс містить анкети на сотні проукраїнських активістів, яких розділили по областях. Це, як кажуть представники невизнаної Новоросії, ті, хто “здійснювали нацистську антигуманну діяльність, сприяли поширенню злочинних ідей нацизму, так званої української націоналістичної свідомої ідеї, брали участь у знущаннях над мирними громадянами колишньої України, вбивали жінок, старих і дітей, журналістів та лікарів”.

Серед “карателів” – семеро прикарпатців, на яких є повне досьє – від власних паспортних даних, до відомостей про їхні родини, сторінок у соцмережах членів сім’ї, зокрема дітей. Також там зазначена їхня нібито компрометуюча діяльність.

Так, зокрема, у списку – лідер прикарпатського “Правого Сектора” Василь Абрамів, один з творців Автомайдану Андрій Дзиндзя,  співачка і письменниця Ірена Карпа, журналістка “Громадського ТБ” Анастасія Станко, ще один з лідерів “Правого Сектора” Андрій Стемпіцький, активіст Євромайдану та нині міліціонер Роман Мочерняк і навіть франківський екс-міліціонер на пенсії, бізнесмен та юрист Павло Фріс. Всі вони або народилися, або мають відношення до Прикарпаття нині.

Прикментно, що “Народний трибунал” не робить жодних закликів щодо будь яких дій до українців у списку. Пишуть лише, що “мы не вправе забыть о понесенных жертвах, не вправе оставить без наказания виновников и организаторов чудовищных преступлений.”

Також представники “Новоросії” чомусь забули про свою “незалежність”, і внесли в перелік регіонів “неонацистської України” Донецьку і Луганську область.

Оновлено в 11.34 – Наразі сайт “Народного трибуналу” перестав працювати.

Народний трибунал

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry