Терористи знищили цвіт світової науки і, можливо, вакцину від СНІДу

Автор: Турій Роман

19 Jul, 2014 18:12

Поділитись публікацією
Терористи знищили цвіт світової науки і, можливо, вакцину від СНІДу

Російські терористи знищили цвіт світової науки. На борту збитого в Україні Боїнга фактично було ліки від ВІЛ.

У результаті загибелі літака під Донецьком людство втратило близько сотні фахівців з боротьби зі СНІДом. Крім того, на борту могло перебувати ліки від ВІЛ.

У збитому над Донбасом малайзійському «Боїнгу» летіли провідні фахівці світу в галузі боротьби зі СНІДом – вчені, лікарі та громадські діячі. Всі вони повинні були зібратися на конференції, що починається в неділю в Мельбурні (Австралія). Як повідомляє Міжнародне товариство боротьби зі СНІДом, на борту літака, транзитом через Куала-Лумпур, летіли як мінімум 108 зареєстрованих на конференцію осіб.

За словами Тревора Стреттон, канадського фахівця з ВІЛ, загиблі вчені дуже близько підійшли до створення вакцини. Так що він не виключив, що на борту літака, фактично, були ліки від ВІЛ.

«Є дуже багатообіцяючі дослідження, які ведуться протягом довгого часу, і зараз ми близько підійшли до вакцини, так що можна було говорити про кінець епідемії СНІДу в недалекому майбутньому», – наводить Independent слова вченого.

Побічно інформацію про можливе перевезення вакцини або її напрацювань підтверджують і слова Стрєлкова, які наводить сайт «Російська весна»: «У літаку було виявлено велику кількість медикаментів, сироватки крові та іншого, що нехарактерно для звичайного лайнера. Схоже, що мав місце медичний спецвантаж ».

Професор Річард Бойд, директор Лабораторії Монаш, сказав, що на борту летіли кілька лідерів у галузі дослідження ВІЛ. За його словами, хоча світова мережа досліджень у цій області дуже розгалужена, є фахівці, які незамінні. «Ми втратили світових лідерів, а також деяких перспективних молодих вчених. Це дуже важка втрата », – сказав професор.

Серед всіх втрат наукове співтовариство особливо виділяє загибель видного вченого, гуманіста, колишнього президента Міжнародного товариства боротьби зі СНІДом з Університету Амстердама Джозефа Ланжа, який почав займатися дослідженням цієї хвороби ще в 1983 році, коли вірус тільки почав хід по планеті.

Теги: