Терористи знову обстрілювали українських бійців із «Градів». Досить уже віддавати накази для галочки – Парасюк

Автор: Турій Роман

15 Jul, 2014 09:20

Поділитись публікацією
Терористи знову обстрілювали українських бійців із «Градів». Досить уже віддавати накази для галочки – Парасюк

Сьогодні вночі із території Росії «Гради» обстрілюють Амвросіївку. Також знову обстрілюють 24 бригаду біля Довжанського. 24 бригада два дні стояла на одному місці і нікуди не пересувалась. Напевне, хтось дав такий наказ, щоб ворог міг добре прицілились.

Читайте також: "Про Саакашвілі ви скоро згадуватимете як про Парасюка", - політолог

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав сотник Володимир Парасюк.

«Наші хлопці гинуть. І гине не абихто, а найкращі сини України, еліта нації, патріоти своєї Батьківщини. Доки це буде продовжуватись? Чому досі не введений військовий стан? На чиїй совісті будуть усі ці втрачені життя? Хто буде відповідати за сльози матерів? Досить вже віддавати накази і дбати про армію для “галочки”.

Поки Ви у владних кабінетах і штабах чекаєте невідомо чого і боїтесь брати на себе відповідальність, хлопці сидять в окопах і не знають, чи доживуть до завтра. Ви або нарешті усвідомте, що Україна – це наша єдина держава, іншої в нас не буде і потрібно кинути всі сили і ресурси на її захист, або написи на путінських танках “На Киев” можуть стати реальністю», – написав Парасюк.

Нагадаємо, депутати від «Свободи» та «Батьківщини» вважають помилкою Президента не запровадження воєнного стану на території Луганської та Донецької областей.

 

Теги: