Tiktok вперше увійшов у перелік найпопулярніших сайтів України (РЕЙТИНГ)

Автор: Вадим Войтик

16 Aug, 2022 09:49

Поділитись публікацією
Tiktok вперше увійшов у перелік найпопулярніших сайтів України (РЕЙТИНГ)

Дослідницька компанія Kantar Ukraine опублікувала актуальний рейтинг найпопулярніших сайтів уанету за липень 2022 р. за методологією CMeter (дані збирають з допомогою лічильників на сайтах та шляхом опитування desktop і mobile інтернет-користувачів у віці 14-70 років).

У липні серед українців дещо знизився інтерес до e-commerce майданчиків – OLX, Rozetka, Prom та Epicentrk втратили в охопленні попри приріст впродовж минулих місяців.

Натомість відбулися зміни активності користувачів в соціальних мережах та месенджерах. Facebook вперше з початку 2022 року повернувся на третю позицію в рейтингу найпопулярніших сайтів. Instagram з невеликою різницею в охопленні обігнав Telegram, посунувши месенджер на десяту сходинку. 

Водночас Tiktok у липні подолав 9 позицій та вперше увійшов в топ-25. Це говорить про те, що сервісу вдалося здобути прихильність й серед користувачів десктопних пристроїв. 

Зміни тарифів на газ та тепло підвищили інтерес до сервісу My.gas.ua, який опинився на 19-тій сходинці. 

Перегляд фільмів залишається улюбленим та найбільш доступним наразі способом відпочинку для більшості українських інтернет-користувачів. Одразу три онлайн-кінотеатри увійшли в топ-25: Kinogo.zone (18-та сходинка), Rezka.ag (22-га сходинка) та Filmix.ac (25-та сходинка).

рейтинг сайтів

Читайте також: Тепер в Stories Instagram можна додавати музику