Тимошенко попросила Яценюка про 3G інтернет

Автор: Вадим Войтик

23 Apr, 2014 22:07

Поділитись публікацією
Тимошенко попросила Яценюка про 3G інтернет

Тимошенко звернулись листом до прем’єр-міністра, у якому просить вирішити питання з мобільним інтернетом. Адже Україна залишається єдиною європейською країною, в якій практично не впроваджуються нові стандарти зв’язку 3-го та 4-го поколінь.

Читайте також: «Ця людина пройшла шлях патріота»: Тимошенко підтримала Юрія Голінея на довиборах у 87-му окрузі (ФОТО)

Мобільні оператори чекають роками, поки держава в особі Міністерства оборони звільнить необхідні частоти і продасть їм ліцензії на 3G/4G-інтернет.

«Найшвидшим і найпростішим способом запровадження нових стандартів зв’язку 3-го та 4-го поколінь (3G/UMTS та LTE) в Україні є забезпечення принципу «технологічної нейтральності» для радіочастотного ресурсу в діапазоні 900 та 1800 МГц» – пише Тимошенко.

Тимошенко пояснює, що для впровадження такого принципу необхідне лише ухвалення Урядом рішення про внесення змін до чинного Плану використання радіочастотного ресурсу України, яке передбачить право застосовувати радіотехнології стандарту 3G/UMTS та LTE поряд із застарілою технологією GSM у діапазонах 900 та 1800 МГц.

Тимошенко також розповіла про фінансовий зиск, який може отримати держава в разі реалізації такого плану – проведення конкурсу на використання частоти 2100 МГц протягом 4-6 місяців 2014 року Державний бюджет зможе акумулювати до 3 млрд. грн., – пише watcher.com.ua.