Тіна Кароль та Меловін привітали Аллу Пугачову з ювілеєм

Автор: Іра Блаженко

17 Кві, 2024 21:22

Поділитись публікацією
Тіна Кароль та Меловін привітали Аллу Пугачову з ювілеєм

Тіна Кароль виклала сториз з уривком старого відео, де вона сидить біля Пугачової й каже: “Я никогда не подведу эту женщину”. А потім у цьому ж відео Алла Борисівна співає “Пісню про рушник”. 

Про це пише “Галка” з посиланням на Детектор.Медіа.

Тут ще з’являється текст: “Свобода — це головне багатство. І я її в собі бережу, цим живу і постараюся дожити до перемоги світла над темрявою, перемоги добра над злом, перемоги правди над наклепом”. Ні, це не цитата Джейсона Стейтема. Це написала Алла Пугачова, як виявилось, у листопаді 2023 року.

 

Нині Тіна видалила сториз. А от на відміну від неї співак Меловін поки що нічого не видаляв. Він намалював на чорному тлі жовте та блакитне сердечко і написав: “З Днем народження, єдина та хоробра”.

Алла Пугачова і Максим Галкін, хоч як ми стараємось про них забути, прориваються в наш інфопростір. Про них регулярно пишуть таблоїди «Гламур ТСН», УНІАН, Obozrevatel, «Главред», TabloID. Цікаво, навіщо українцям інформація, як Максим Галкін привітав Аллу Пугачову із 75-річчям, як вона показала на селфі себе зблизька чи як вона «підрізала Путіну підколінну жилу». Ну дуже важлива інформація, як би ми без неї жили?

І комусь може здатися, що ніякої проблеми й немає, адже Пугачова і Галкін стали антипутіністами, виїхали з Росії, отримали ізраїльське громадянство, живуть собі, влаштовують концерти. І не планують повертатися в РФ.

Але нагадаю вам, що відносини Пугачової і Путіна складні й багатогранні, без психотерапевта не розберешся. Ще на початку 2000-х Пугачова активно підтримувала Путіна і навіть знялась в агітаційному відеоролику його партії.

Пізніше вона стала опозиціонеркою, при цьому залишалася найвідомішою співачкою та однією з найавторитетніших людей у Росії. Мабуть, вона просто була завуальованою і правильною опозиціонеркою — саме тому її ніхто не чіпав.

А у вересні 2022 року, під час повномасштабної війни в Україні, Алла Борисівна не витримала — сіла й написала листа в Міністерство юстиції Росії у себе в інстаграмі. Сказала, що підтримує чоловіка (який, звісно ж, проти війни), і попросила визнати її іноагенткою.

Пошуки «хороших русскіх» — це вже наче народна гра. Щодня бачиш новини «а що там відбувається в російських зірок шоубізнесу». При чому навіть неважливо: вони підтримують Україну чи Росію. УНІАН, наприклад, стабільно пише про Філіпа Кіркорова.

Читайте також: Франківська акторка Ірма Вітовська зізналася, що є родичкою Тіни Кароль