Тіна Кароль знялася для португальського Vogue (ФОТО)

06 Sep, 2023 21:43

Поділитись публікацією
Тіна Кароль знялася для португальського Vogue (ФОТО)

Співачка Тіна Кароль з’явилася на сторінках португальського видання Vogue. Зірка постала перед камерою українського фотографа Михайла Федорака у діловому образі з цікавими деталями.

Читайте також: Гвардієць освідчився коханій на концерті Тіни Кароль (ФОТО)

Співачка одягнула білосніжну сорочку, поверх якої одягнула подовжений приталений жакет та трендову спідницю максі чорного кольору, пише “Галка” з посиланням на 24 fashion.

Образ знаменитості довершував металевий опуклий корсет у вигляді жіночих оголених грудей. Вбрання Тіна обирала виключно від українських брендів. Для глянцю вона обрала бренди ARTICLE, JEAN GRITSFELDT, SANTA BRANDS та Nué.

Стилісти зробили співачці природний макіяж та довершили образ легкою укладкою з хвилястим волоссям.

В інтерв’ю Тіна Кароль розповіла про свою пісню One Nation Under Love, яку вона випустила до Дня Незалежності. Цю композицію, створену з Дайан Уоррен, номінували на престижну премію Ґреммі.

“Пісня “One Nation Under Love”, написала Дайан Уоррен, стала символом єдності довкола України на світовій арені, як у соціальному, так й у політичному плані. У музичному сенсі це складна пісня, вона вимагає потужного вокалу, музичної грамотності. Проте для мене це не лише цікавий творчий досвід, а й можливість говорити зі світом про Україну, використати вплив культурної дипломатії. Ми маємо постійно пояснювати за кордоном, що це масштабне вторгнення в нашу державу – бо агресор, не спить і робить проти нас свою підступну пропаганду”, – сказала Тіна Кароль для Vogue Portugal.