Тищенко з «Голосу» пояснив, як створити нові робочі місця на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

16 Лип, 2019 11:54

Тищенко з «Голосу» пояснив, як створити нові робочі місця на Прикарпатті

Нові робочі місця у регіоні треба створювати шляхом розвитку глибинної деревообробки та переробку ягід і грибів.

В цьому переконаний кандидат у народні депутати по 87 округу від партії «Голос» Святослава Вакарчука Володимир Тищенко.

«Зараз ліс відправляється за кордон як дрова, потім туди їдуть наші люди на роботу, заробляють гроші і купують за них, серед іншого, і меблі з нашого ж лісу. А потрібно запроваджувати глибинну переробку деревини на місці. Це створить серйозну додану вартість і дасть більше прибутку. Так само з грибами і ягодами: зараз їх замороженими відправляють за кордон замість того, щоб у нас на заводах консервувати і продавати готову продукцію, заробляючи значно більше», – пояснює кандидат.

За словами Тищенка, дуже болюче в окрузі питання лісозаготівлі. Він вважає, важливо виробити раціональне ставлення до ресурсів, якими багатий край, щоб забезпечити сталий розвиток, високий рівень життя мешканців і при цьому не шкодити середовищу.

«Ліс потрібно заготовляти, але обов’язково вчасно відновлювати і садити. Якщо ліс вчасно не зріжеш – він просто зігниє. Потрібно створити грамотну державну програму з відновлення лісів, щоб було чітке розуміння, які ліси можна, а які не треба рубати», – каже Тищенко.

Кандидат зазначає, що цехи з деревообробки та переробки ягід, грибів коштують дорого і бізнесмени зараз бояться інвестувати в ці напрямки. Але якщо запропонувати інвесторам чесні правила, рівні умови і стабільність, позбавити корупційних витрат, то вони сюди зайдуть, переконаний кандидат.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry