Тисменицький фотоклуб “Колумб” відзначає своє 35-річчя (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

28 Гру, 2018 21:10

Тисменицький фотоклуб “Колумб” відзначає своє 35-річчя (ФОТО)

Як писала “Галка” раніше, на Прикарпатті відкриють виставку з нагоди 35-річчя фотоклубу.

Читайте також: Рятувальники Тисмениччини отримали від поляків пожежний автомобіль (ФОТО)

У Тисмениці днями відкрилася виставка з нагоди 35-ї річниці створення народного аматорського фотоклубу «Колумб», який очолює Ростислав Кондрат.

Її організовано за сприяння районної влади відділом культури районної державної адміністрації, районним Народним домом, обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та фотоклубом «Колумб», пише “Галка” з посиланням на ОДА.

Фотоклуб «Колумб» знаний в Україні та поза її межами. Привітати учасників колективу за дорученням очільників району Івана Семанюка та Тетяни Градюк прийшли керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин та заступник голови районної ради Ігор Федоришин, а також начальник відділу культури РДА Олександра Стефінко, інші посадові особи, друзі, колеги.

Посадовці районної влади подякували за презентацію Тисмениччини на мистецькій арені різних рівнів, відзначили високий професійний рівень фотохудожників, що засвідчує чимало нагород. Їх колумбівці здобули на різноманітних конкурсах в Україні і за кордоном. А ще – видали кілька десятків каталогів, фотокниг, буклетів, комплектів поштівок, календарів та іншої поліграфічної продукції. Велика заслуга в цьому керівників-попередників Богдана Мохняка (вже покійного) та Тараса Дутки.

Ростислава Кондрата та Івана Постоловського за вагомий внесок у розвиток фотомистецтва, примноження культурної спадщини Тисменицького району та з нагоди 35-річчя діяльності фотоклубу керівники районної влади нагородили спільними подяками голів районної державної адміністрації та районної ради.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...