Тиждень карантину у Франківську: на вулицях ґаздують голуби, під магазинами черги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Турій Роман

23 Бер, 2020 21:03

Тиждень карантину у Франківську: на вулицях ґаздують голуби, під магазинами черги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

З 17 березня в Івано-Франківську ввели жорсткі карантинні заходи – працювати залишилися лише продуктові магазини, аптеки, АЗС та згідно дозволу прем’єр-міністра – будівельний гіпермаркет “Епіцентр”.

Від нових “правил життя” в місті минуло сім днів. Фокореспондент “Галки” Юрій Валько зафіксував, як змінився Івано-Франківськ за цей час.

Біля усіх торгових центрів скупчення. Десь більші, десь менші. Та вдалося помітити, що під “Сільпо” на вулиці Мазепи покупців в черзі найбільше. Також довго стоять покупці під “АТБ” (у різні магазини пускають 1-5-10 людей), а під “Метро” (70 людей одночасно) і “Епіцентром” скупчення вже не такі великі, як раніше. Донині не обмежували доступ покупців в “Велмарті”, бо їм про це “ніхто не сказав” (ФОТО). Лад навели сьогодні після візиту поліції – і там з’явилися черга на десятки метрів.

Дистанція між мешканцями формується без вказівок охорони. У маленькі продуктові магазини і аптеки впускають по 1-2-3 покупці за раз.

Незвично пустують центральний залізничний та автобусний вокзали, двері у які зачинені. Тільки невеличкі групи людей чекають на приватних перевізників поблизу шлагбауму на автовокзалі. Також пусті зупинки громадського транспорту – там хіба ґаздують голуби. Однак поживитися птахам особливо нічим – годувальників немає.

Також нарешті пустує центр Івано-Франківська. Ймовірно, більшість мешканців таки дослухалися порад правил карантину, або ж не хочуть мерзнути у нинішню погоду.

Безлюдно, але як завжди красиво на вулиці Шевченка, у міському парку та на центральному озері. Хіба що батьки з немовлятами у візочках та кілька поспішаючих людей. Відчувають брак уваги качки, які охоче позували для фото.

У ці холодні та тривожні дні “Галка” бажає Вам спокою, домашньго затишку та цікавого дозвілля! А посилено працюючим медикам, поліції, рятувальникам, комунальникам, волонтерам та важливим для життя міста людям – подяка! Дотримуйтеся карантину і будьте здорові!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 5
  • like
5
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...