“Тиждень проти расизму у Франківську – це замовне відробляння грошей з московським слідом”, – ПС

Автор: Борис Марія

16 Mar, 2016 11:57

“Тиждень проти расизму у Франківську – це замовне відробляння грошей з московським слідом”, – ПС

Як повідомляла “Галка”, у 2016 році Івано-Франківськ став єдиним містом в Україні, яке 12- 21 березня офіційно долучається до Європейського тижня проти расизму. Це прокоментували у івано-франківському “Правому секторі”.

Читайте також: Правоохоронці відновили справу про побиття лідера франківського Євромайдану

“Ми переконані, що дана акція сумнівних грантоїдських, псевдоєвропейських та псевдогуманістичних організацій є замовним відробляння грошей, походження яких має московський слід. Такі дії в часі початку Великого посту мають чітко антихристиянський характер. Метою таких акцій є – показати світу наш край як осередок расизму, національної нетерпимості і ксенофобії”, – написали у Фейсбуку.

Представники ПС розкритикували “Фестиваль рівності”, який має відбутися у Львові. Вони вважають, що захід спровокує громадські виступи, у яких християн і патріотів виставлять бандитами та расистами. Щоб не провокувати проросійських осіб зазначили, що расистами не є і проти представників інших національностей не виступають.

У своєму пості активісти згадали одного з лідерів франківського Євромайдану, керівника ГО “Антикорупційна платформа” Максима Кицюка. За співорганізаторство у Європейському тижні проти расизму йому приписують “підтримку одностатевих збочень”. Увагу приділили й Ярославу Мінкіну, який також причетний до заходу проти расизму. За словами ПС він критикував мітинг “Азову” проти студентів-іноземців, однак не згадав, що це стосувалося арабів, які розбещували неповнолітню мешканку Франківська.

Представники ПС просять місцеву владу не дозволяти проведення Європейського тижня проти расизму.

“Оскільки в християнській Україні й Галичині зокрема расизм є надуманим, то немає жодної доцільності проведення антирасистських заходів у місті, метою яких є – провокація соціальних конфліктів”, – додали вони.

До речі, громадські активісти вихваляються, що їм вдалося відмінити перший запланований захід в “Центрі патріотичного виховання ім.С.Бандери”.

“Тобто Правий Сектор сповідує ідеологію расизму, якщо виступає проти всесвітнього дня проти расизму?” – запитав у авторів допису Максим Кицюк.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry