ТКЕ виготовили захисні пристрої, аби теплові лічильники було важче вкрасти

Автор: Зелінська Таня

17 Nov, 2021 10:40

ТКЕ виготовили захисні пристрої, аби теплові лічильники було важче вкрасти

Працівники ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” виготовили першу партію захисних пристроїв для теплових лічильників.

Як писала “Галка” раніше, поліція спіймала злочинців, які викрали лічильники з кількох будинків на БАМі.

“Враховуючи події, що мали місце нещодавно в нашому місті, коли зловмисники зухвало, у великій кількості викрадали прилади обліку теплової енергії з підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків, спеціалісти нашого підприємства запропонували виготовити спеціальні захисні пристрої. За останні роки ніколи не спостерігалося такого масового викрадення пристроїв обліку теплової енергії, тим більше вже після запуску теплоносія. Звичайно, жодний захисний пристрій, в принципі, не стане на заваді діям професійних зловмисників, проте в певній мірі ускладнить їхні злочинні дії”, – повідомляють в ТКЕ.

Ці засоби захисту теплових лічильників встановлюватимуть у пунктах обліку теплової енергії багатоквартирних житлових будинків. Захисні пристрої монтуються зверху на тепловий лічильник і замикаються спеціальним фіксуючим елементом, передає “Галка” з посиланням на фб-сторінку Теплокомуненерго.

Працівники ремонтно-механічного цеху виготовили першу партію цих захисних засобів, а спеціалісти теплових районів розпочали їхній монтаж.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry