Тлумацький райвідділ міграційної служби пішов на самоізоляцію – у відвідувача виявили COVID-19

Автор: Костинюк Олександр

25 Чер, 2020 16:16

Тлумацький райвідділ міграційної служби пішов на самоізоляцію – у відвідувача виявили COVID-19

Управління Державно міграційної служби України в Івано-Франківській області повідомляє, що з 24 червня тимчасово, але щонайменше на 14 днів, припиняється робота і надання адміністративних послуг громадянам у Тлумацькому райвідділі міграційної служби.

Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку УДМС в області.

“Це пов’язано з тим, що під час виконання функціональних обов’язків працівники територіального підрозділу були контактними особами одного з відвідувачів, у якого діагностовано коронавірус. У всіх працівників підрозділу відібрано зразки біоматеріалів на COVID-19. З метою зменшення ризику розповсюдження коронавірусного захворювання керівництвом УДМС в області прийняло рішення про відправлення працівників Тлумацького райвідділу міграційної служби на самоізоляцію додому. Стан їхнього здоров’я контролюватимуть сімейні лікарі”, – йдеться в повідомленні.

Послуги міграційної служби з документування громадян біометричними документами (паспортом громадянина України у формі ID-картки, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотографії у паспорт-книжечку при досягненні 25- або 45-річного віку) можна отримати у сусідньому Тисменицькому чи будь-якому іншому територіальному підрозділі міграційної служби області.

Ті громадяни, які зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративних послуг у Тлумацькому РВ УДМС, будуть проінформовані про форс-мажорні обставини, а також отримають рекомендації про можливість отримання послуг в іншому територіальному підрозділі в оптимальний для них час.

Консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи Тлумацького райвідділу міграційної служби, можна отримати за телефонами “гарячої лінії” УДМС України в Івано-Франківській області  (0342) 55-23-80 і  (0342) 53-44-55.

Про відновлення роботи Тлумацького РВ УДМС в області інформуватимемо додатково.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry